Ar svarstote apie automobilį išsimokėtinai? Kiek turėtumėte išleisti automobilio lizingui ir kokia sutartis yra gera sutartis?

Ar svarstote apie automobilį išsimokėtinai, bet turite klausimų? Leiskite jums padėti.

 „Jūsų automobilio paskolos paraiška patvirtinta! Tai magiškas žodis, kurį nori išgirsti kiekvienas automobilio pirkėjas išsiuntęs paskolos paraišką. Bet kas ivyks, kai suprasite, kad jūsų svajonių automobilio mėnesinė įmoka gali būti šiek tiek per didelė, nei galite sau leisti?

Kai jūsų automobilio įmoka atima daugiau nei 30 procentų jūsų pajamų, tai tikrai suvaržo jūsų finansinį biudžetą. Štai keli patarimai, padėsiantys sumokėti savo automobilio mėnesinę įmoką.

Paruoškite Didelį Indelį

Didelis indėlis prilygsta mažesnei mėnesio įmokai, todėl jei sugebėsite į savo pradinį įnašą įdėti bent 20 procentų, tai gerokai sumažins būsimą mėnesio įmoką.
automobiliai bmw m4 išsimokėtinai

20/7/20 taisyklė, užtikrinanti valdomą automobilio įmoką

Kitas būdas apskaičiuoti savo automobilio mėnesinę įmoką yra vadovautis 20/7/20 taisykle sprendžiant, kaip geriausiai įtraukti automobilio įsigijimą į savo mėnesio biudžetą.

Štai kaip veikia 20/7/20 taisyklė:

Sumokėkite 20 procentų užstatą: Įprasta užstato norma perkant automobilį yra 10 procentų, tačiau jei galite įdėti 20 procentų į savo indėlį, gausite daug mažesnę mėnesinę įmoką.

Septynerių metų paskolos terminas: Devynerių metų paskolos laikotarpis atrodo labai geras, bet sudėjus palūkanas, iš tikrųjų mokate daugiau nei turėtumėte už automobilį. Geriausia pasilikti nuo septynerių ar penkerių metų paskolos termino, jei tai leidžia jūsų biudžetas.

Apribokite įmoką iki 20 procentų savo mėnesinio atlyginimo: įsitikinkite, kad mėnesio įmokos neviršija penktadalio visų jūsų pajamų. Tai svarbu ne tik jūsų finansinei būklei, bet ir jūsų kredito balui.

Nepamirškite papildomų išlaidų:

Jei turite automobilį, jūs taip pat turite atsižvelgti į papildomas einamąsias išlaidas, be mėnesinės įmokos, kurią turite aptarnauti, pvz., techninę priežiūrą, draudimą ir kelių mokesčius.

Dažniausiai žmonės yra linkę nepastebėti šios automobilio nuosavybės dalies ir dažniausiai juos nustebina, kai ateina laikas sumokėti.

Norite sužinoti apie galimą mėnesinį įnašą? Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite asmeninį pasiūlymą numeriu 86 85 35445.

Mūsų Bendrovė vertina lizingo proceso skaidrumą, užtikrinantį, kad klientai aiškiai suprastų savo finansinius įsipareigojimus. Tai matyti iš išsamios informacijos apie palūkanų normas, sąlygas, nuosavybės teises ir kitus lizingo proceso aspektus.

Leiskite atidžiau patyrinėti Noriuauto.net bendrovės vertybes ir nuostatas apačioje esančiame vadove.
bmw auto išsimokėtinai

Supratimas apie mėnesinius įrašus:

Noriuauto.net įsikūrė ant skaidrumo principo lizingo procese. Mes skaičiuojame individualius mėnesinius įnašus kiekvienam klientui užtikrindami pritaikytą ir valdomą finansinį įsipareigojimą.

Palūkanų Normos ir Terminai:

Mūsų lizingo pasiūlymai siūlo konkurencingas metines palūkanų normas nuo 2,6% iki 6,7%. Su lanksčiomis sąlygomis nuo 6 iki 144 mėnesių, jūs turite laisvę pasirinkti planą, kuris atitiktų jūsų biudžetą ir pageidavimus.

Nuosavybė ir Pradiniai Įnašai:

Mėgaukitės savininko privilegijomis be didelio pradinio įnašo, kuris paprastai būdingas automobilio įsigijimui. Noriuauto.net atveju, pradinis įnašas nereikalingas, todėl lengviau gauti savo svajonių automobilį.

Draudimas ir Registracija:

Kasko draudimas nebūtinas gauti lizingą. Automobilis registruojamas jūsų vardu, suteikiant jums ramybę ir tikrą savininko jausmą.
audi bmw skoda vw mb automobiliai išsimokėtinai

Vairuotojo Pažymėjimas ir Ankstyvos Išmokos:

Skirtingai nei kai kurios lizingo įmonės, mes nereikalaujame vairuotojo pažymėjimo pradėti lizingo procesą. Be to, jei nuspręsite anksčiau nei numatyta sumažinti savo lizingo įsipareigojimus, galėsite tai padaryti be papildomų mokesčių, suteikdami jums galimybę prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių.

Dokumentai ir Procesas:

Laikas yra brangus ir mes tai suprantame. Todėl didžiuojamės efektyviai surengę visus reikalingus dokumentus per 1-2 valandas, užtikrindami sklandų ir nesuvaržytą kliento patirtį.

Nėra Amžiaus ir Likutinės Vertės Vertinimo:

Jaudinatės dėl automobilio amžiaus ar likutinės vertės? Nereikia. Mes Noriuauto.net nevertiname šių faktorių, suteikdami jums daugiau laisvės pasirinkti automobilį, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir pageidavimus.

Didžiausia Nuomos Suma ir Sutarties Nutraukimas:

Mūsų lizingo paslaugos tinka iki maksimalios sumos 25 000 €, suteikdamos platų pasirinkimą itin prieinamu biudžetu. Be to, mūsų lankstūs susitarimai leidžia nutraukti lizingo sutartį per 60 dienų be jokio kainos padidėjimo.

Apibendrinimas:

Automobilio lizingas turėtų būti paprastas ir ne įtemptas procesas. Mes teikiame pirmenybę jūsų poreikiams ir siūlome daugybę privalumų, kad jūsų lizingo kelionė būtų kuo sklandesnė.

Kiti Dažniausiai užduodami klausimai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *