Dažniausiai Užduodami Klausimai

1. Ar galima pirkti išsimokėtinai?

Taip, mes siūlome išsimokėtinio plano galimybę, leidžiančią jums įsigyti norimą automobilį su patogiais mėnesiniais įnašais. Visą informaciją apie pirkimą išsimokėtinai galite rasti čia.

2. Kokių automobilių turite?

Mūsų automobilių asortimente rasite platų pasirinkimą skirtingų markių, modelių ir kainų automobilių. Susisiekite su mumis, kad aptartume jūsų pageidavimus ir pasiūlytume geriausią pasirinkimą! Taipogi galite pamatyti ką turime paspaudę čia.

3. Ar galima pirkti automobilį dirbant su individualia veikla ar verslo liudijimu?

Mes suprantame, kad kiekvieno kliento situacija yra unikali, todėl suteikiame galimybę įsigyti automobilį tiek fizinėms, tiek juridinėms asmenims, įskaitant individualią veiklą ar turint verslo liudijimą.

4. Kiek reikia mėnesių būti pradirbus?

Mums pakanka, kad klientas būtų pradirbęs vos 4 mėnesius, norint pasiūlyti geriausias finansavimo sąlygas Lietuvoje.

5. Kaip vyksta automobilio pristatymas?

Mes pristatome automobilį tiesiai į jums patogią vietą arba kviečiame jus apsilankyti mūsų automobilių aikštelėje ir jį apžiūrėti bei išbandyti.

6. Kokie yra draudimo variantai?

Siūlome įvairius draudimo variantus, įskaitant civilinę atsakomybės draudimą, kasko draudimą ir kitus. Tai padės apsaugoti jūsų investiciją į naują automobilį.

7. Ar yra galimybė keisti automobilį per sutarties galiojimo laikotarpį?

Mes suteikiame galimybę keisti automobilį per sutarties galiojimo laikotarpį, suteikdami jums lankstumą ir galimybę atnaujinti savo automobilį pagal poreikius.

8. Ar teikiate garantijas automobiliams?

Taip, visi mūsų automobiliai yra patikrinti, techniškai aptarnauti ir suteikiame garantiją. Be to, gali būti suteikiamas papildomas garantijos laikotarpis pagal jūsų poreikius.